home
Plastik Kart Kampanyası Plastik Kart'ta Kampanya. ÜCRETSİZ Birebir Orjinal Numune 24 SAATTE TESLİM!!! Hemen Arayın, Size Özel Fiyatlardan Yararlanın. Plastik Kart Kampanyası

Bikart Plastik Kart Sistemleri

Sektördeki 8 yıllık tecrübe ve deneyimimiz ile siz mükemmeli arayan müşterilerimize, günümüz teknolojisini, tecrübemiz ve kaliteli ürün anlayışı ile birleştirerek sektörde bilinen bir marka olarak hizmet sunmaktayız.

Bikart Plastik Kart Sistemleri olarak bizler; Plastik Kart, Plastik Kart Yazıcıları, Yazıcı Sarf Malzemeleri (Ribbon - Kartuş vb. gibi), Boyun Askı İpleri ve Plastik Kart Aksesuarları üretimi ve satışı konularında uzman kadromuz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 
Plastik Kart Fiyatları hakkında detaylı bilgi için
0(212)210 71 45
numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.
 
  Plastik Kart ürünlerinde, Manyetik Bantlı Kart, Emboss Kart (Kabartmalı Kart), Barkodlu Kart, 13.56 MHz Akıllı Kartlar (Proximity Kart, 13.56 MHz Akıllı Kart, HID Kart vb. gibi), Kontaklı Smart Kartlar (Chipli Kartlar) başlıca üretimini yapmakta olduğumuz plastik kart çeşitlerimizdir.

Bikart Plastik Kart Sistemleri, ISO CR-80 standartlarına uygun üretim gerçekleştiren sektördeki az sayıdaki firmalardan biridir.

Bikart Plastik Kart Sistemleri, Boyun Askı İpleri ve Kart Aksesuarları konusunda, Plastik Kart Sistemlerinde olduğu gibi uzman kadromuz ve teknoloji yatırımı ile hızlı, güvenilir ve üstün kalitesini sektörde ispat etmiştir.

Sektörde kalitemizi ispatlamış bir firma olmanın bilinciyle, siz müşterilerimizin beklentilerini karşılarken hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızdan kopmadan çalışmayı ilke edindik. Bu doğrultuda müşteri portföyümüzü geliştirmek ve uzun süreçli partner firmanız olarak hizmet etmek en büyük amacımızdır.

MARKANIZ MARKAMIZDIR...

     
Sitede yer alan tüm materyaller Bikart Plastik Kart Sistemleri firmasına aittir ve bilgilendirme amaçlıdır. İzin almaksızın kullanılamaz.
Üretimini Yapmakta Olduğumuz Ürünler; Plastik Kart - 13.56 MHz Akıllı Kart - Personel Kartı - Puan Kart - Kart Askı İpi - Üretimini Yapmakta Olduğumuz Ürünler; İndirim Kartı - Kart Koruyucu - Sağlık Kartı - 13.56 MHz Akıllı Kart - Proximity Kart - Üretimini Yapmakta Olduğumuz Ürünler; PVC Kart - ID Kart - Kart Poşeti - Hasta Tanıtım Kartı - Personel Kimlik Kartı - Üretimini Yapmakta Olduğumuz Ürünler; Proxy Kart - Yoyo Çeşitleri - Boyun İpi - 13.56 MHz Akıllı Kart - Chip Kart - Alışveriş Kartı
Ana Sayfa | Kurumsal | Ürünlerimiz | Plastik Kart Kampanyaları | İletişim